Metoda SM systém neboli Stabilizační a Mobilizační Systém řeší problémy bolesti páteře v bederní, hrudní i krční oblasti. Také řeší problémy s akutním výhřezem ploténky a se s skoliózou.
Cvičení je v pomalém tempu.
Zkoumání a experimentování s novými pohybovými vzorci.
Metoda zvyšuje pohyblivost, koordinaci, funkčnost těla a navozuje pocit lehkosti v pohybech.
Důraz na prožívání a vnímání pohybu.
Cvičení pro miminka i maminky. Cvičíme s miminky od 2 měsíců do období než začnou lézt. Během lekce je prostor i pro cvičení maminek.
Hravá jóga pro děti, které s jógou začínají.
Zlepšuje flexibilitu těla, posiluje hluboké břišní svaly, zádové svaly a svaly pánevního dna. Na lekcích se využívají např. foam roller nebo magic circle, které zvyšují intenzitu cvičení.
Zaměření na posilování a protažení svalů v oblasti páteře, hluboký stabilizační systém. Cílem lekce je předejít bolesti zad, kloubů a zlepšení pohybové koordinace.
Rozvinutí kloubní pohyblivosti, pružnosti těla a odstranění stuhlosti, posílení středu těla a vybudovaní silného a stabilního trupu. Vhodné pro aktivní sportovce i širokou veřejnost.
Cvičení s vlastní vahou těla. Posílení všech svalových partií. Důraz na správné provedení cviků, dýchání a dostatečné protažení. Vhodné pro širokou veřejnost.
Pomalá lekce s důrazem na správné provedení ásán. Práce s dechem. Vhodné pro začátečníky.
Vychází z tradiční indické Ashtangajógy a Hathajógy. Vede ke zlepšení kondice, zvýšení kloubní pohyblivost, tvarování a prodloužení svalů a k celkovému zklidnění a pocitu vyrovnanosti. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.
Šetrné cviky na záda s prvky jógy. Veškeré pohyby jsou vedené dechem s důrazem na správné provedení tak, aby byly co nejvíce efektivní. Lekce je vhodná pro všechny věkové skupiny a i pro těhotné po ukončení prvního trimestru, také pro ženy po porodu.
Jóga se zaměřením na správné provedení pozic s důrazem na citlivé protažení zkrácených partií, velmi vhodná pro sportovce, začátečníky a pro všechny, kteří si chtějí dopřát hluboké uvolnění.
Neboli kundalini jóga přináší hravost, inovaci, uvolnění, směřování k naším cílům pomocí bezpečných a srozumitelných cvičení, dechových a meditačních technik. Lekce trvá 70 minut.
Velmi dynamická lekce, ve které rytmus dechu určuje tempo cviku. Vhodné pro pokročilé.
Jóga zaměřená na příjemné probuzení těla a mysli, jemně plynoucí s dechem. Zároveň nás posílí, zaktivuje a krásně naladí do nového dne. Vhodná i pro začátečníky.
Zdravotní lekce zaměřená na odstranění svalových dysbalancí, vedoucích k chronickým
bolestem pohybového aparátu.Lekce je vedena fyzioterapeutkou.
Zobrazit více

​© 2018 Studio CERE 

studio@cere.cz, tel.725364192

STUDIO CERE S.R.O.

V Sedlci 229, 160 00 Praha 6, Česká rep.

​IČ: 08539529